Lesindeling

 

Lesindeling vanaf 22 november 2019.

18:20 – 19:00 19:00 – 19:40 19:45 – 20:25
Basje 1 – Paars Badje 1 – Oranje
Badje 2 – Geel Badje 2 – Groen
Badje 3 – Rood Badje 3 – Wit
Badje 4 – Blauw Badje 4 – Rose
A les Zwemvaardigheid 1 Zwemvaardigheid 2, 3
B les Snorkelen 1
C les Wereldzwemslagen 1 Wereldzwemslagen 2, 3
Waterpolo 1 Waterpolo 2, 3
Plankspringen 1, 2, 3 Aquasportief 1, 2, 3
Survival 1 Survival 2, 3

Om het zoeken wat gemakkelijker te maken toets te volgende toetsen in : CTRL + F (beide tegelijk indrukken). U krijgt nu een zoekfunctie. Wanneer u nu de naam van uw kind in toetst gaat de computer vanzelf naar de naam toe die u zoekt.

Badje 1 – Instructiebad
Paars  – zwemt van 18:20 – 19:00 uur
Ayla Azarioh
Tijn Beerthuizen
Marius Boele
Bobbie Heine
Daantje Heine
Bram Kuijer
Kain de Meijer

Badje 1 – Instructiebad
Oranje – zwemt van 19:00 – 19:40 uur
Dean van Caem
Lara Eugenio Vestia
Nick van der Genugten
Dahir Haidari
Florentijn Hoff
Eugene Lim
Sam Mentink
Lizzy Notmeijer
Lizzy Stuivenvolt
Ilse Swart

Badje 2 – Doelgroepenbad
Geel – zwemt van 18:20 – 19:00 uur
Collin
Nora Hoeksema
Karthik Kalleti
Seb Kortekaas
Rita Lindner Teles
Khloé de Meijer
Wessel Nuus
Daniël Santana Krijger
Yana Titto

Badje 2 – Instructiebad
Groen – zwemt van 19:00 – 19:40 uur
Sara Borges
Joy van Glanenweygel
Karel Hoff
Luc Hortensius
Amy-Leigh Northcutt
Steijn de Ruijter

Badje 3 – Doelgroepenbad / Instructiebad
Rood – zwemt van 18:20 – 19:00 uur
Adam Aarabi
Dean Dayala
Joël van Duijkeren
Sophia van Gestel
Jayson de Graaf
Olivia Groffen

Badje 3 – Instructiebad
Wit – zwemt van 19:00 – 19:40 uur
Rhanya al Bayati
Yuri Buijs
Praise van Glanenweygel
Gijs Jansen
Esmee Kleinstra
Anna Scholten
Jonathan van Steden
Lars Uijttenboogaart

Badje 4 – Instructiebad
Blauw – zwemt van 18:20 – 19:00 uur
Sienna Dayala
Aida Bahramisharif
Louay Elbouyahyani
Daniël van den Haak
Yannick Kasman
Amélie Kasman
Mees Koppen
Katoo Langenberg
Hanna van der Lelij
Victoria Lokkers
Advay Shukla

Badje 4 – Instructiebad
Roze – zwemt van 19:00 – 19:40 uur
Dario Araya Romero

A les – 18:20 – 19:00 uur in baan 5/6
Esmée van den Brink
Carl Christofolini
Seth Faber
Nerit de Groot
Thijs Keizer
Zainab Kouyaté
Amber Voogt

B les groep – 18:20 – 19:00 uur in baan 1/2 (2 groepen)
Davey Bos
Kenza Boughaidan
Luciano Dolmans
Sam van Gerve
Pieter van Heerwaarden
Ids Jong
Rob Kleinstra
Stuart Lee
Sunneva Leósdóttir
Naima Lozada Silva
Daan de Ruijter
Louisa Azarioh
Isabella Baaroun
Regina Bhirawa
Anas Boughaidan
Ayse Bulut
Puck van Gerve
Jamie Koenders
Yara van Leur
Clara Schelp
Rutger Schipper
Ji-Vai Waterberg
Bodil Welagen

C les – 18:20 – 19:00 uur in baan 3/4
Ouail Ahamri
Dani Eugenio Vestia
Stijn de Hertog
Olaf Jansen
Oscar Marchant
Conrad Marchant
Sarah Rosema
Wieland Schelp
Femke Spaan
Teodor Ioan Stoica
Danayt Tekie
Beau van der Wal

Zwemvaardigheid 1 – 19:00 – 19:40 uur in baan 6
Nathan
Bas van Gerve
Loes Hin
Dominique Keizer
Mara van Kessel
Shashank Narayanam
Flore Prijt
Sophie Schilt
Prisha Shukla
Jorn op de Woerd

Zwemvaardigheid 2 – 19:45- 20:25 uur in baan 4/5
Ilyas Hetli
Noah Manstra
Darius Paduraru-Florca
Ethan Palmieri
Nigel Roof
Demir Sarioz
Jono Wink

Zwemvaardigheid 3 – 19:45- 20:25 uur in baan 4/5
Dakaray Guiamo

Aquasportief 1 – 19:45 – 20:25 uur in baan – Instructiebad
Jaylin Hinds
Hanna Kiefte
Emily Meering
Jorrit Schreuder
Joanna Singh
Finch Smit
Suus Spruit
Livia Spruit
Keanu Tsujimaru

Aquasportief 2 – 19:45 – 20:25 uur in baan – Instructiebad
Won Choi
Danique Hinds
Esmeralda Jongkind
Elise de Lau
Jeppe van Petersen
Martijn Schreuder

Aquasportief 3 – 19:45 – 20:25 uur in baan – Instructiebad
Alex Choi
Aiden Jongkind

Waterpolo 1 – 19:00 – 19:40 uur in baan 2/3
Zayd Ahmad
Ammaar Ahmad
Jefta Bolte
Fleur Groffen
Annaliza Hesseling
Lisa Hogeterp
Bowie Schaap
Jaro van Wijngaarden

Waterpolo 2 – 19:45 – 20:25 uur in baan 2/3
Kaoutar Bouhssina
Axel Maas
Wiktor Slodyczka

Waterpolo 3 – 19:45 – 20:25 uur in baan 2/3
Vianne Diekman
Claudia Gourgy
Senna Cristal Tiggeman

Springen van de plank 1 – 19:00 – 19:40 uur in baan 2/3
Shifaa Essamii
Javelyn Jessurun
Senne Kikstra
Christiaan Klaasse Bos
Pippa Koppen

Springen van de plank 2 – 19:00 – 19:40 uur in baan 2/3
Sara Ait Daouki
Jade van Leur
Tim de Ruijter
June van der Salm

Springen van de plank 3 – 19:00 – 19:40 uur in baan 2/3
Nasreddine Benaali
Jiya Nathoe

Snorkelen 1 – 19:00 – 19:40 uur in baan 4
Ishita Bajpai
Faith van Glanenweygel
Pengyu He
Rijk Hetterschijt
Ines Lindner Teles
Tianyu Liu
Robin Felicia Weijers

Survival 1 – 19:00 – 19:40 uur in baan 5
Sofia Araya Romero
Naoufel Benaali
Casper Christofolini
Kurt Christofolini
Dhriti Kapasi
Maxim Kasman
Danique de Lange
Marius van Lindert
Uraixa Ramparichan

Survival 2 – 19:45- 20:25 uur in baan 1
Nauli Brand van Straaten
Owen Brand van Straaten
Haidy Edlbi
Jweil Edlbi
Nuria La Rivière

Survival 3 – 19:45- 20:25 uur in baan 1
Veron Diekman
Julie van Haelen
Jochem Manné
Skyler Samander
Jordy Theuns

Wereldzwemslagen 1 – 19:00 – 19:40 uur in baan 1
Ashira Boro
Nathan Dijkshoorn
Julia Groffen
Eva Alejandra Khan
Bokyum Kim
Vera Maas
Changyoung Moon
Chanwoo Moon
Isabel Pelskamp

Wereldzwemslagen 2 – 19:45 – 20:25 uur in baan 6
Alice Dijkshoorn

Wereldzwemslagen 3 – 19:45 – 20:25 uur in baan 6
Jaymy Bleeker
Sarah van Lindert
Eva Roos