Lesindeling

 

*** Lesindeling vanaf 27 augustus 2021 ***

18:15 – 18:50 19:00 – 19:35 19:45 – 20:25
Badje 1 – Paars Badje 1 – Oranje  
Badje 2 – Geel Badje 2 – Groen  
Badje 3 – Rood Badje 3 – Wit  
Badje 4 – Blauw Badje 4 – Rose  
A les Zwemvaardigheid 1 Zwemvaardigheid 2, 3
B les Waterpolo 1 Waterpolo 2
C les Survival 1 Snorkelen 2, 3
  Plankspringen 1, 2, 3 Synchroomzwemmen 1/2/3
    Wereldzwemslagen 2, 3
     
     

Om het zoeken wat gemakkelijker te maken toets te volgende toetsen in : CTRL + F (beide tegelijk indrukken). U krijgt nu een zoekfunctie. Wanneer u nu de naam van uw kind in toetst gaat de computer vanzelf naar de naam toe die u zoekt.

Badje 1 Paars | zwemt van 18:15 – 18:55 uur in het Instructiebad
Benyamin Aarabi
Rufaidah al Aslamya Malki
Selena Boukhizzou
Aranga Broekema
Jelaisa Cairo
Meis Jongerius
Mika Keizer
Anna Meijer
Jochem Nuus
Jesse Spaan

Badje 1 Oranje | zwemt van 19:00 – 19:40 uur in het Instructiebad
Mila-Rosa van den Berg
Sofia-Mae van den Berg
Luca Botha
Elif Bulut
Dylana Dominicus
Adiah Haidari
Maelyn Krabbendam
Sofia Melkuashvili
Nayan Narayanam
Lizzy Notmeijer

Badje 2 Geel | zwemt van 18:15 – 18:55 uur in het Doelgroepenbad
Bowie Bitterling
Arda Doga Bulgan
Myrthe Commandeur
Lucas Menkveld
Amin El Moussaoui
Laure Kortekaas
Tess van Leeuwen
Florine Post
Nina Scholten
Tygo Stolwijk

Badje 2 Groen| zwemt van 19:00 – 19:40 uur in het Instructiebad
Raymi Alvarado Claeyssen
Vir Bajpai
Can Benice
Nick van der Genugten
Deyyan Haidari
Sthaviir Parari

Badje 3 Rood | zwemt van 18:15 – 18:55 uur in het Doelgroepenbad
Lina Ahamri
Anass Ahamri
Areeb Amjad Ali
Zainab Azarioh
Jayden Dayala
Floris van Heerwaarden
Pelle Jong
Liv Koppen
Bram Kuijer
Jace Vredenbregt
Timur Yusupov

Badje 3 Wit | zwemt van 19:00 – 19:40 uur in het Instructiebad
Omaïra El Bouyahyani Abouayad
Pim den Braber
Joshua Dayala
Dobromier Doody
Ansar el Haddar
Lars de Hertog
Floor Jansen
Hanne Schelp
Leon Terebieniec

Badje 4 Blauw | zwemt van 18:15 – 18:55 uur in het Instructiebad
Amr Aarabi
Aliya Boukhizzou
Jannat Alhena Hana Malki
Luc Hortensius
Kelyn Kriek
Kain de Meijer
Sam Mentink
Wessel Nuus
Justin Swaab
Emily Wendels

Badje 4 Roze | zwemt van 19:00 – 19:40 uur in het Instructiebad
Aatish Avottil
Vibha Dorairaj
Dahir Haidari
Pengxuan He
Amy-Leigh Northcutt
Steijn de Ruijter
Alexander Slodyczka
Lizzy Stuivenvolt
Otis Topman

Starters 7+ | zwemt van 19:45- 20:25 uur in het instructiebad
Israa Amhaouch
Sofia Darhouchi
Karinki Kavyalaksnmi
Darius Lazar
Shashaank Muthu Kumar
Ryan Sarrafi Fard
Setna Solomon
Yostina Solomon
Jan Zerer
Lily Zerer

A les | zwemt van 18:15- 18:55 uur in baan 5/6
Ayla Azarioh
Sara Borges
Duncan van den Brink
Karlijn de Jong
Lucas Jongerius
Seb Kortekaas
Rita Lindner Teles
Khloé de Meijer
Lauren Pullens
Vonne van Steden
Ilse Swart
Catalina Torres

B les groep | zwemt van 18:15 – 18:55 uur in baan 1/2 (2 groepen)
Groep B1
Adam Aarabi
Valain Broekema
Dean Dayala
Collin
Louay Elbouyahyani
Jayson de Graaf
Thijs Keizer
Amy Porretta

Groep B2
Aida Bahramisharif
Joël van Duijkeren
Sophia van Gestel
Salvatore Hammel
Rozemarijn Kleinstra
Mees Koppen
Katoo Langenberg
Eugene Lim
Alexander Torres

C les | zwemt van 18:15 – 18:55 uur in baan 3/4 (2 groepen)
Groep C
Jones Bitterling
Anthony Chan
Tim Dominicus
Joy van Glanenweygel
Max de Ridder
Ilan de Ruuk
Lars Uijttenboogaart

Groep C2
Dario Araya Romero
Olivia Groffen
Nerit de Groot
Gijs Jansen
Esmee Kleinstra
Yara van Leur
Anna Scholten

Zwemvaardigheid 1 | zwemt van 19:00 – 19:40 uur in baan 4/5/6 (3 groepen)
Groep ZV1
Nayrin Bedoya
Vihaan Bhattacharjee
Esmée van den Brink
Ayse Bulut
Carl Christofolini
Sienna Dayala
Tobias Franke
Sam van Gerve
Puck van Gerve
Ivar Tappel

Groep ZV1a
Ishaan Patil
Loua De Ruuk
Rutger Schipper
Teodor Ioan Stoica
David Stoica
Alisha Tikai
Max Wlodzimirow
Can Yaslan
Safouane el Yazidi
Ayoub el Yazidi

Groep ZV1B
Louiza Azarioh
Genlyn Bedoya
Ritabrata Ghosh
Keith Hansoo
Pieter van Heerwaarden
Amélie Kasman
Yannick Kasman
Ayush Majumdar
Jayin Nathoe
Sam Sarrafi

Zwemvaardigheid 2 | zwemt van 19:45- 20:25 uur in baan 6
Sofia Araya Romero
Ishita Bajpai
Ashira Boro
Jaylin Hinds
Marius van Lindert
Ethan Palmieri
Isabel van der Salm

Zwemvaardigheid 3 | zwemt van 19:45- 20:25 uur in baan 6
Pengyu He
Jeppe van Petersen
Roan Rijff
Finch Smit
Keanu Tsujimaru

Snorkelen 2 | zwemt van 19:45 – 20:25 uur in baan 2
Shifaa Essamii
Ilyas Hetli
Danique de Lange
Jade van Leur
Axel Maas
Noah Manstra
June van der Salm
Wiktor Slodyczka
Livia Spruit

Snorkelen 3 | zwemt van 19:45 – 20:25 uur in baan 2
Sara Ait Daouki

Springen van de plank 1 | zwemt van 19:00 – 19:40 uur in baan 2/3
Evi Blom
Jade de Boer
Nathan Dijkshoorn
Iris Dominicus
Annaliza Hesseling
Daan de Ruijter

Springen van de plank 2 | zwemt van 19:00 – 19:40 uur in baan 2/3
Bokyum Kim
Sara Pietersen
Jaro van Wijngaarden

Springen van de plank 3 | zwemt van 19:00 – 19:40 uur in baan 2/3
Alice Dijkshoorn

Survival 1 | zwemt van 19:00 – 19:40 uur in baan 1
Laramie Broekema
Bas van Gerve
Lisa Hogeterp
Eva Alejandra Khan
Ines Lindner Teles
Isabel Pelskamp
Flore Prijt
Joanna Singh

Synchroonzwemmen 1 | zwemt van 19:45- 20:25 uur in baan 4/5
Fleur Groffen
Hanna Kiefte
Emily Meering
Uraixa Ramparichan

Synchroonzwemmen 2 | zwemt van 19:45- 20:25 uur in baan 4/5
Julia Groffen
Danique Hinds
Sarah van Lindert

Synchroonzwemmen 3 | zwemt van 19:45- 20:25 uur in baan 4/5
Eva Roos
Jordy Theuns

Waterpolo 1 | zwemt van 19:00 – 19:40 uur in baan 2/3
Nathan
Joshua Falcao de Lima
Julian van Heerwaarden
Olaf Jansen
Esmeralda Jongkind
Shashank Narayanam
Loqman Tahri
Firdaous Tahri
Faye Tjoa
Fabian van Wijngaarden

Waterpolo 2 | zwemt van 19:45- 20:25 uur in baan 1
Ammaar Ahmad
Jefta Bolte
Dakaray Guiamo
Aiden Jongkind
Nigel Roof
Tim de Ruijter
Bowie Schaap
Martijn Schreuder

Wereldzwemslagen 2 | zwemt van 19:45 – 20:25 uur in baan 3
Jweil Edlbi
Haidy Edlbi

Wereldzwemslagen 3 | zwemt van 19:45 – 20:25 uur in baan 3
Owen Wiersma
Claudia Gourgy